AMBERIF SPRING 2022
4
(cw)
Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING. Impreza odbędzie się w dniach 22-24 marca 2022 r. w ERGO ARENIE w Gdańsku. W tym roku targi po raz pierwszy od wielu lat otwierają się na publiczność „niebranżową” (24 marca – dzień dla publiczności). Dzięki temu każdy miłośnik dobrego designu, biżuterii i bursztynu będzie mógł kupić bilet na to wydarzenie.

AMBERIF - edycja 2020

 

AMBERIF SPRING jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie wydarzeń targowych branży jubilerskiej oraz istotnym na świecie wydarzeniem dedykowanym promocji bursztynu. W tegorocznej edycji weźmie udział blisko 200 wystawców. 

Impreza ta już od 29 lat łączy wystawców z kupcami, stwarzając im przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich. Przede wszystkim jest jednak miejscem prezentacji najnowszych kolekcji dedykowanych miłośnikom bursztynu z całego świata. 

Oprócz srebrnej i złotej biżuterii z bursztynem, biżuterii oraz przedmiotów dekoracyjnych ze „złotem Bałtyku”, zakres tematyczny targów obejmuje także kamienie szlachetne, biżuterię ze srebra i złota, narzędzia, materiały i wyposażenie firm produkcyjnych, unikatowe kolekcje autorskiej biżuterii prezentowane w Galerii Projektantów przez indywidualnych twórców, artystów oraz studia projektowe. Tak szeroka gama oferowanych wyrobów czyni imprezę atrakcyjną dla przedstawicieli różnych sektorów branży jubilerskiej oraz indywidulanych odwiedzających.

 

Do najważniejszych stref tematycznych tragów należeć będą: 

TOP AMBER – ok. 30 najbardziej renomowanych wystawców z propozycją najwyższej jakości produktów bursztynniczych 

AMBER JEWELLERY – bogata oferta popularnej biżuterii z bursztynem wystawców z całego świata

GOLD & SILVER – produkty jubilerskie z metali i kamieni szlachetnych, zegarki, trendy jubilerskie

TECH ZONE – pełen asortyment technologii, półfabrykatów i usług wspierających produkcję jubilerską

DESIGN GALLERY – premierowe kolekcje biżuterii unikatowej, przygotowane przez czołówkę polskich artystów-złotników 

START-UP ZONE – zupełnie nowa propozycja - międzynarodowa strefa debiutów młodych projektantów biżuterii autorskiej

Jak co roku targom AMBERIF SPRING towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń naukowych i artystycznych oraz ekspozycje przygotowane przez partnerów wydarzenia: galerie, muzea, uczelnie artystyczne, organizacje i media branżowe.

Uzupełnieniem tradycyjnych spotkań wystawców i kupców jest cyfrowa platforma AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM z katalogiem online wystawców i ich produktów.

 

AMBERIF SPRING

• 22-23 marca, godz. 10.00-17.00
• 24 marca, godz. 10:00-16:00 [DZIEŃ OTWARTY DLA PUBLICZNOŚCI]
• Miejsce: ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk 
• Bilety: dostępne online na www.amberif.pl oraz na miejscu
Zobacz fotorelację z edycji 2020 na Facebooku