Bursztynowa Miss Polski 2024
Konkurs Bursztynowa Miss Polski to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń na polskim wybrzeżu, które od 20 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Organizowany z pasją i zaangażowaniem, konkurs ten stał się integralną częścią letniego kalendarza imprez w nadmorskich miejscowościach.

 

Długotrwała tradycja i nowoczesne podejście

Od dwudziestu lat Bursztynowa Miss Polski przyciąga uwagę zarówno uczestniczek, jak i wielu osób z całego kraju. Dzięki współpracy z nadmorskimi gminami oraz wsparciu licznych firm, udało się stworzyć markę, która budzi zaufanie i podziw.

Konkurs odbywał się w wielu malowniczych miejscach, takich jak Darłowo, Hel, Jantar, Jarosławiec, Jastrzębia Góra, Kołobrzeg, Krynica Morska, Łeba, Mielno, Puck, Stegna, Świnoujście oraz Ustka.

Wielki finał Bursztynowej Miss Polski 2024 odbędzie się w Sopocie, fot. archiwum Hello Mierzeja

 

Przygoda i możliwości

Bursztynowa Miss Polski 2024 to nie tylko konkurs piękności, ale przede wszystkim okazja do niezapomnianych przeżyć. Jeśli myslisz o występie na scenie, to właśnie teraz jest czas, aby sięgnąć po swoje marzenia!

Każdego roku podczas konkursów eliminacyjnych wybiera się 12 finalistek, które spędzają 6 dni na zgrupowaniu pełnym emocji, niesamowitych atrakcji i walki o wspaniałe nagrody.

Eliminacja do konkursu odbędzie się m.in. w Krynicy Morskiej, fot. archiwum Hello Mierzeja

 

Harmonogram eliminacji i wielki finał

Zobacz, gdzie w tym roku odbędą się eliminacje oraz wielki finał XXI edycji konkursu:

  • Braniewo - 6 lipca
  • Elbląg - 20 lipca
  • Krynica Morska - 27 lipca
  • Sopot - 18 sierpnia - Wielki finał Bursztynowej Miss Polski 2024

Sopot to miejsce tegorocznego finału, fot. archiwum Hello Mierzeja

 

Walka o bursztynową koronę!

To doskonała okazja dla wszystkich Pań, które chcą spróbować swoich sił w konkursie. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 21 czerwca.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Formularz oraz wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie internetowej: bursztynowamiss.pl/form.

Dołącz do konkursu i stań się częścią tego magicznego wydarzenia!