Busola bistro&bar: Serce rodzinnego smaku!
Pragnienie otwarcia knajpki z klimatem, przepysznym jedzeniem i najlepszą kawą stało się rzeczywistością. Zapraszamy do Busola bistro&bar, zlokalizowanego w obiekcie Busola House w Stegnie.

 

To miejsce, z którego nie chce się wychodzić… tylko wygodnie siedzieć, rozmawiać z przyjaciółmi, smakować i słuchać spokojnej muzyki, z dala od tłumów i zgiełku. Spotkać tu można za barem syna właścicieli, drugiego na sali, a w kuchni resztę rodziny. Czy to się udało? Warto przyjść i przekonać się osobiście.

 

Menu

Busola bistro&bar i Busola House powstały z miłości do podróżowania. Podczas wspólnych wypraw właściciele nie tylko zwiedzali, ale poznawali i uczyli się „smaków” różnych kuchni. Najbliższa ich sercu jest kuchnia włoska, szczególnie makarony oraz hiszpańskie tapas. Proste i smaczne dania na bazie świeżych i dobrych produktów, tworzone również z myślą o osobach preferujących kuchnię wegetariańską czy wegańską.

W Busoli dzień można rozpocząć sycącym śniadaniem w wersji tradycyjnej i wyszukanej. W porze lunchu dostępne są dania, które zaspokoją mniejszy lub większy głód, a wieczorem lekkie kolacje, przekąski do wina, piwa czy koktajli. Przez cały dzień można napić się znakomitej włoskiej kawy, aromatycznych herbat i zachwycić się wypiekanymi na miejscu ciastami.

 

Godziny otwarcia

Weekend Bożego Ciała (30 maja-2 czerwca 2024):

  • Czwartek: 9.00-22.00
  • Piątek-Sobota: 8.30-22.00
  • Niedziela: 8.00-13.00

Wakacje (29 czerwca - 31 sierpnia 2024):

  • Poniedziałek-Czwartek: 8.30-21.00
  • Sobota: 8.00-22.00
  • Niedziela: 8.00-14.00

 

Zobacz menu cz. 1

Zobacz menu cz. 2

Zobacz kartę drinków cz. 1

Zobacz kartę drinków cz. 2

 

Busola bistro&bar zaprasza na chwilę relaksu i kulinarnych odkryć!

Adres:
Busola bistro&bar
ul. Jagiełły 5, 82-103 Stegna
Tel. 507 346 347

 

SZUKASZ NOCLEGU W STEGNIE? ZOBACZ OBIEKT BUSOLA HOUSE