Marzysz o domu nad morzem? Poznaj inwestycję "Domy Mikoszewo"
Marzysz o własnym domu nad morzem? Tylko gdzie kupić działkę, jaki dom wybudować, jak to wszystko zorganizować? Trochę to skomplikowane. Ale nie martw się i poznaj świetną ofertę dostępną w firmie Rewir Nieruchomości. W Mikoszewie powstaje nowe przedsięwzięcie - 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Rozmawiamy z firmą J&K Construction, generalnym wykonawcą inwestycji.

Wizualizacja mikoszewskich domów

 

Realizujecie Państwo nową inwestycję w Mikoszewie, czyli miejscu, które jest dalekie od typowych kurortów. Nie ma tu tłumów ludzi i wielkich apartamentowców. Można śmiało stwierdzić, że tu karty rozdaje natura. Ujście Wisły do Bałtyku, Rezerwat Mewia Łacha, Jezioro Mikoszewskie – to jedne z najważniejszych atrakcji. Posiadanie własnej nieruchomości w takim miejscu to nie tylko kapitalna inwestycja, ale sposób na życie. Proszę powiedzieć, gdzie dokładnie powstaną „Domy Mikoszewo” i w jakiej technologii? 

Mikoszewo to miejsce z ogromnym potencjałem. To prawda, tu karty rozdaje natura. Wystarczy spojrzeć na lokalizację działki, by przekonać się, że do morza jest przysłowiowy „rzut beretem”. Fakt bycia praktycznie otoczonym przez zacisze lasu, to niezaprzeczalny atut, którym mało kto mógłby się oprzeć. To miejsce, którego właściwie nie trzeba bronić, bo jak sami Państwo słusznie stwierdziliście, jest bogate w piękne miejsca. Co ważne, Mikoszewo nie jest typowym turystycznym miastem, przepełnionym ludźmi. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w tak malowniczej lokalizacji jest z pewnością marzeniem niejednej osoby.

Chciałbym zaznaczyć, że w najbliższym czasie do sprzedaży trafi również nasza inwestycja w Jantarze, w ramach której zaoferujemy 16 lokali mieszkalnych.

 

Posiadanie własnego apartamentu nad morzem stało się bardzo popularne. Ale własny dom z przestrzenią zewnętrzną to zdecydowanie coś więcej. 12 segmentów o powierzchni użytkowej 60,76 m kw., a każdy usytuowany na działkach od 730 do 800 m kw. To oznacza, że będzie można tu spędzać czas nie tylko w domu, ale również we własnym ogrodzie. To wielka zaleta. 

Zdecydowanie. Fakt posiadania własnego ogrodu, szczególnie w tak przyjemnej lokalizacji, jest nie tylko atutem rekreacyjnym, ale także psychologicznym. Człowiek jest zależny od środowiska, nie na odwrót, zatem kontakt z naturą przede wszystkim poprawia nasze samopoczucie. Dlatego tak ważne było dla nas zapewnienie każdemu mieszkańcowi dostępu do „własnego skrawka ziemi”, aby móc zagospodarować go na własny sposób. Dzięki temu będzie można cieszyć się otaczającą nas piękną naturą.

Dodajmy, że każdy lokal mieszkalny ma zapewnione po dwa przynależne miejsca postojowe.

Dom z własnym ogródkiem nad morzem... to spełnienie marzeń!

 

Wejdźmy do przykładowego domu. Każdy z nich będzie miał dwa piętra. Proszę opowiedzieć o sercu domu, czyli zaletach części parterowej.

To prosta bryła z bardzo funkcjonalnym, ergonomicznym wnętrzem, które mieści wszystkie potrzebne pomieszczenia. Tradycyjnie wchodzimy przez wiatrołap, z którego można dojść do pomieszczenia gospodarczego lub do serca domu, czyli salonu. Ten jest połączony z jadalnią, a zaraz przy nim znajduje się otwarta kuchnia, łazienka oraz schody prowadzące na poddasze. Parter ma łącznie 40 mkw. powierzchni użytkowej.

 

Dom to także część prywatna, czyli piętro. Jak będzie ono wyglądało?

Na poddasze wchodzimy po schodach. Korytarz prowadzi nas do kilku pomieszczeń. Są dwa pokoje, które można przeznaczyć na sypialnie, pokój dla dziecka lub biuro. Trzecim pomieszczeniem jest łazienka, w której zmieści się wanna lub prysznic, toaleta, umywalka oraz sprzęt AGD (pralka, suszarka itp.). Poddasze jest doświetlone dużymi oknami oraz oknami dachowymi, przez które wpada mnóstwo światła niezależnie od strony świata, a po zachodzie słońca widać gwiazdy.

 

Czas na sprawy techniczne. W jaki sposób dom będzie ogrzewany, aby można było korzystać z niego również w sezonie zimowym?

Dom będzie ogrzewany przy użyciu niskoemisyjnych źródeł ciepła w połączeniu z nową technologią umożliwiającą zdalne sterowanie. Planujemy również zastosować odnawialne źródła energii (OZE), by maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji przy ciągle rosnących cenach energii. Zdalne sterowanie umożliwi właścicielowi lokalu bardzo łatwe kontrolowanie temperatury, co znacznie ułatwi eksploatację, również na odległość. Czyni to nasz produkt niezwykle atrakcyjnym dla osób z różnych części Polski.

Tak będzie wyglądała inwestycja w Mikoszewie

 

Przejdźmy do meritum. Ile kosztuje taki dom? Dodajmy, że to inwestycja, która będzie do kupienia w stanie deweloperskim.

W najbliższym czasie zostanie uruchomiona strona internetowa dedykowana inwestycji, gdzie będzie można poznać wszystkie szczegóły. Na chwilę obecną zapraszamy do odwiedzenia strony na Facebooku oraz do kontaktu z biurem sprzedaży. Domy będą w stanie deweloperskim, ale oferujemy klientom dodatkowo tzw. wykończenie pod klucz.

 

Czy jest możliwość, aby oszacował Pan miesięczne koszty utrzymania domu?

Koszty w dużej mierze zależą od sposobu oraz czasu korzystania z lokalu w ciągu roku. Zastosowanie niskoemisyjnego źródła ogrzewania w połączeniu z OZE, sprawi, że koszty nie będą odczuwalne.

 

Kiedy zostanie rozpoczęta budowa i jak długo potrwa?

Budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2022 r. Zakończenie pierwszego etapu planujemy za rok, czyli w drugim kwartale 2023 r.

 

Więcej:

tel. 666 257 317, 503 898 470

Strona internetowa

Facebook