Kąty Rybackie w kalendarzu. Piotr Wypych nagrodzony!
6
(cw)
FotoAmatorzy oraz Empik Foto zorganizowali konkurs na najlepsze zdjęcie roku 2021. Efektem akcji jest wydanie kalendarza z 12 zwycięskimi fotografiami - w każdym miesiącu inna. 

Nas najbardziej zainteresowało, to, że w kalendarzu zobaczymy zdjęcie plaży w Kątach Rybackich autorstwa Piotra Wypycha. Autor pracy otrzymał zaproszenie do udziału w konkursie, z którego skorzystał. Jak sam mówi, nie było łatwo, bo konkurencja była bardzo solidna. Mimo wszystko udało mu się wejść do finałowej dwunastki.

Zdjęcie plaży w Kątach Rybackich będzie można zobaczyć w kalendarzu FotoAmatorzy

 

- Naprawdę nie spodziewaliśmy się aż tak ogromnego zainteresowania. Zgłoszonych prac było niespełna 100, a osoby głosujące można było liczyć w tysiącach! - czytamy na Facebooku organizatora akcji

- Najtrudniej było wybrać to najlepsze zdjęcie ze wszystkich zrobionych przeze mnie w zeszłym rokuwyjaśnia Piotr Wypych. – Po długiej selekcji stwierdziłem, że to właśnie królowa z Kątów Rybackich jest tym najciekawszym kadrem. Cieszę się ogromnie z tego wyróżnienia, bo fotografia od niespełna dwóch lat stała się moją pasją. 

Piotr Wypych zaznacza, że jest amatorem fotografii. Jednak od pewnego czasu tak zafascynował się robieniem zdjęć, że krok po kroku i z niesłabnącym zapałem uczy się tej trudnej sztuki. Tym bardziej gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia!

Cieszymy się jednocześnie, że dzięki tej akcji Kąty Rybackie, a co za tym idzie Mierzeja Wiślana będą jeszcze bardziej popularne. Kalendarz będzie w sprzedaży już wkrótce!