Myślisz o zakupie apartamentu nad Bałtykiem?
Dla tych, którym marzy się posiadanie własnego apartamentu nad morzem, mamy idealną propozycję. Nowo powstały apartamentowiec Perła Mierzei w Sztutowie oferuje jeszcze dostępne lokale na sprzedaż w najlepszych cenach na Mierzei Wiślanej. Budynek jest już gotowy i już w najbliższym czasie zostanie przekazany do użytkowania.


Apartamentowiec w Sztutowie

Sztutowo znajduje się pomiędzy Stegną a Kątami Rybackimi, przy drodze numer 501, obok Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana". Wraz z kilkoma innymi sołectwami (m.in. Kąty Rybackie) wchodzi w skład gminy Sztutowo, która położona jest na prześlicznym terenie: północ – morze, wschód – Zalew Wiślany, południe – rzeka Szkarpawa, południowy-zachód – Wisła Królewiecka.

To lubiane i cenione miejsce na mapie Mierzei Wiślanej jest oazą spokoju i ciszy. Nie jest to typowy nadmorski kurort, dzięki czemu turyści chętnie wybierają Sztutowo jako kierunek letnich podróży.

 

Nowoczesny budynek

Perła Mierzei to nowo powstały, nadmorski apartamentowiec, który znajduje się w Sztutowie na Mierzei Wiślanej. Jest to obiekt o najwyższym w okolicy standardzie (winda, hala garażowa, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja), stąd adekwatna dla inwestycji nazwa – Perła Mierzei.

W budynku są 72 lokale - w ofercie już od 29 mkw., z czego w sprzedaży została mniej niż połowa z nich. Apartamenty mają pełne zaplecze sanitarne i kuchenne. Wnętrza salonów są pięknie rozświetlone, dzięki prowadzącym na balkony i loggie dwuskrzydłowym drzwiom tarasowym. Łazienka wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe. W apartamentach jest zamontowana klimatyzacja.

 

Świetna inwestycja

Zakupiony apartament możesz przeznaczyć na swoje potrzeby. Dzięki temu będziesz mógł przyjeżdżać nad morze zawsze, kiedy będziesz miał na to ochotę. To wielka wygoda, luksus, a przede wszystkim spełnienie marzeń. 

Możesz także przeznaczyć zakupione mieszkanie na cele inwestycyjne. Nadmorskie nieruchomości to doskonała lokata kapitału. Praktycznie nie da się na tym stracić, wręcz przeciwnie. Lokal możesz odpowiednio wyposażyć i rozpocząć całoroczny wynajem.

Ceny apartamentów Perła Mierzei zaczynają się już od 9900 zł mkw. Do tego ich zakup możesz sfinansować za pomocą kredytu mieszkaniowego. W jednym miejscu – w biurze sprzedaży na terenie inwestycji - specjalista doradzi Ci w wyborze najlepszego lokum oraz pomoże przy załatwieniu wszelkich formalności kredytowych.

 

Jesteś zainteresowany kupnem apartamentu? Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych lokali - zobacz. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem i zobacz je na własne oczy.

 

Biuro sprzedaży na terenie inwestycji Perła Mierzei

ul. Zalewowa (skrzyżowanie z ulicą Makową) 82-110 Sztutowo
Godziny pracy biura: poniedziałek–piątek, 11.00–17.00 sobota, 10.00–15.00

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ