Odpocznij w eleganckim apartamencie
6
Apartamenty Mierzeja NCNK
Wakacyjny czas to dobry moment, aby wyjechać nad polskie morze! Jesteś gotowy do podróży, ale nie wiesz, gdzie znaleźć nocleg? Trafiłeś idealnie! Mamy dla Ciebie wyjątkowe oferty. Polecamy Apartamenty Mierzeja NCNK.

 

Apartamenty Mierzeja NCNK to całoroczny wynajem nadmorskich apartamentów. W ofercie firmy jest ponad 170 różnorodnych obiektów, w pełni wyposażonych i dostosowanych do potrzeb gości. 
➡ Jeżeli nie chcecie się rozstawać ze swoimi czworonożnymi członkami rodziny na czas wyczekiwanego odpoczynku, w ofercie są również lokale, które akceptują zwierzęta
➡ Goście mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe we wszystkich obsługiwanych lokalizacjach. Dzięki wdrożonej technologii odbioru kluczy SafeKey, zakwaterowanie jest możliwe w późnych godzinach nocnych, bez dodatkowych opłat. 

Obsługiwane lokalizacje
Jantar

Bursztynowe Osiedle jest położone około 800 metrów od pięknej bałtyckiej plaży, a jednocześnie blisko centrum nadmorskiego kurortu nazywanego „Bursztynową Perłą Bałtyku".

Zobacz apartamenty

 

Stegna

Baltic Park oraz Stegna Park to apartamenty w pobliżu sosnowego lasu, zaledwie 500 metrów od morza i atrakcji znajdujących się przy głównym wejściu na plażę.

Zobacz apartamenty

 

Stegna Forest to obiekt położony z dala od ulicznego zgiełku, 1500 metrów od plaży, otoczony pięknym sosnowym lasem. Dysponuje wewnętrzną bawialnią dla dzieci typu "Małpi Gaj", zewnętrznym placem zabaw, a także siłownią na świeżym powietrzu. Możliwość wypożyczenia rowerów!

Zobacz apartamenty


 

Sztutowo

Osiedle Baltic Sun, Mierzeja Park oraz Leśny Zaułek położone są w dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym, w pobliżu drogi prowadzącej do Stegny, Kątów Rybackich oraz Krynicy Morskiej.

Zobacz apartamenty


 

Kąty Rybackie

Apartamenty Marina i Willa Turkusowa znajdują się w urokliwej wiosce rybackiej, zaledwie kilka kroków od przystani jachtowej oraz portu rybackiego. W bliskim sąsiedztwie znajduje się  nowo powstały kanał żeglugowy Nowy Świat na Mierzei Wiślanej (przekop Mierzei Wiślanej).

Zobacz apartamenty 

Pensjonat Cztery Kąty przy ulicy Rybackiej 127 to siedem komfortowych apartamentów, zapewniających wygodne noclegi z widokiem na Zalew Wiślany. 
Morskie Kąty przy ulicy Zalewowej 14 położone u nasady Mierzei Wiślanej oferują siedem pokoi w kameralnej i spokojnej okolicy.

Zobacz apartamenty


 

W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dla gości udzielany jest stały kod rabatowy FB2023 - aktywny przy rezerwacjach przez stronę internetową apartamentymierzeja.pl.

Kontakt: 
Apartamenty Mierzeja NCNK
+48 530 330 970, +48 530 330 965
rezerwacje@ncnk.pl
Facebook  Instagram
www.apartamentymierzeja.pl

GALERIA APARTAMENTY MIERZEJA NCNK