Perła Mierzei. Nowe apartamenty w Sztutowie
5
Perła Mierzei
Zrealizuj marzenia i zostań właścicielem nadmorskiego apartamentu dostępnego w najlepszej cenie na Mierzei Wiślanej. Poznaj Perłę Mierzei, nową inwestycję zlokalizowaną w Sztutowie.

Perła Mierzei w Sztutowie - wizualizacja budynku

 

Dlaczego Sztutowo?

Sztutowo znajduje się pomiędzy Stegną a Kątami Rybackimi, przy drodze numer 501, na terenie Parku Krajobrazowego ”Mierzeja Wiślana”. Wraz z kilkoma innymi sołectwami (m.in. Kąty Rybackie) wchodzi w skład gminy Sztutowo, która położona jest na prześlicznym terenie: północ – morze, wschód – Zalew Wiślany, południe – rzeka Szkarpawa, południowy-zachód – Wisła Królewiecka.

To spokojne, lubiane i cenione miejsce na mapie Mierzei Wiślanej jest oazą spokoju i ciszy. Nie jest to typowy nadmorski kurort, dzięki czemu turyści chętnie wybierają Sztutowo jako kierunek letnich podróży.

 

Nowoczesny apartamentowiec

Perła Mierzei to nowy apartamentowiec, który znajduje się kilka metrów od ulicy Morskiej. Idąc nią dojdziemy do sztutowskiej plaży – strzeżonego kąpieliska z lokalami gastronomicznymi. Budynek to obiekt o najwyższym w okolicy standardzie (winda, hala garażowa, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja), stąd adekwatna dla inwestycji nazwa – Perła Mierzei.

W obiekcie są 72 lokale - w ofercie już od 27 mkw. Apartamenty mają wentylowane, pełne zaplecze sanitarne i kuchenne. Wnętrza salonów są pięknie rozświetlone, dzięki prowadzącym na balkony i loggie dwu-skrzydłowym drzwiom tarasowym. Aby kąpiel po powrocie z plaży do apartamentu była komfortowa, łazienka wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe. Ulgę w upalne dni zapewni zamontowana w apartamencie klimatyzacja.

Inwestycja dobiega końca, a klucze do apartamentów będą przekazywane w okresie wakacyjnym.

 

Wygoda ponad wszystko

Dla właścicieli apartamentów zapewniono dwa parkingi. Pierwszy zewnętrzny oraz drugi podziemny dla 24 aut, z którego można przejść bezpośrednio do windy.

Jeśli będziemy potrzebowali dodatkowej przestrzeni, np. na rowery lub inne sprzęty do sportów wodnych czy rekreacji, apartament można doposażyć w jedną z 42 indywidualnych komórek lokatorskich.

 

Jesteś zainteresowany kupnem apartamentu? Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych lokali - zobacz. Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem i zobacz je na "własne oczy".

Biuro sprzedaży na terenie inwestycji Perła Mierzei
ul. Zalewowa (skrzyżowanie z ulicą Makową)
82-110 Sztutowo

Godziny pracy biura:
poniedziałek–piątek, 11.00–17.00
sobota, 10.00–15.00

 
 
GALERIA - AKTUALNY STAN PRAC