„Projekt Plaża” w Krynicy Morskiej

Drużyna TVN, Eurosport i Player postanowiła odwiedzić w tym roku sześć wspaniałych plaż w sześć letnich weekendów. Pierwszym przystankiem na trasie wakacyjnej przygody było Świnoujście, a ostatnim będzie... Krynica Morska! Już w dniach 13-15 sierpnia w godzinach 9.00-17.00 krynicka plaża będzie wyjątkowo tętniła życiem. 

Strefa #PRZYSTANEKSPORT zadba o wszystkich odwiedzających bez względu na wiek. Jeśli jesteś nastolatkiem albo dorosłym, otrzymasz szansę na sprawdzenie się w plażowych dyscyplinach: pływanie na desce SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa. Nie zabraknie też zajęć tanecznych z zumby. Dla najważniejszych gości, czyli tych najmłodszych, powstanie strefa „Kids Club”, czyli plac zabaw z animatorami. A gdy już nadejdzie wieczór, będzie to czas na prawdziwy relaks na plażowych leżaku w strefie kina plażowego Player. Pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godz. 21.30.

„Projekt Plaża” to również spotkania ze znanymi i lubianymi. Jeśli nie będziesz mógł być na plaży, usiądź wygodnie przed telewizorem. Relacje można śledzić w programach "Dzień Dobry Wakacje" oraz "Co Za Tydzień”.

Pamiętaj:

  • data: 13-15 sierpnia
  • godz. 9.00-17.00
  • miejsce: plaża w Krynicy Morskiej