Wawel Truck odwiedzi Krynicę Morską
Już w najbliższą niedzielę i poniedziałek (15-16 sierpnia) w porcie jachtowym przy ulicy Bojerowców pojawi się Wawel Truck - ciężarówka pełna słodkości. Dostępna będzie w godzinach 11.00-18.00. Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu. Oczywiście wszystko przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

Od 2018 r. Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka, w której najmłodsi mogą zagrać w gry i spróbować słodkości marki Wawel, odwiedza kolejne polskie miejscowości. Wszystkim eventom zawsze towarzyszy niezapomniana zabawa i słodkie niespodzianki dla każdego!

Na tegorocznej trasie ciężarówki słodkości jest Krynica Morska

 

Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki nie brakuje atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

Po ponad roku przerwy, Wawel Truck znów ruszył w Polskę, by odwiedzać imprezy kulturalne, sportowe i nie tylko. Przebieg wydarzeń towarzyszących trasie można śledzić na oficjalnych kontach marki Wawel na Facebooku i Instagramie.