Wypocznij na Bursztynowym Osiedlu
3
(tekst promocyjny)
Apartamenty Mierzeja NCNK oferują wypoczynek na Bursztynowym Osiedlu. To kompleks nowoczesnych budynków apartamentowych, położony w malowniczej miejscowości Jantar.

 

Apartamenty Mierzeja NCNK to całoroczny wynajem nadmorskich apartamentów. W ofercie firmy jest ponad 170 różnorodnych obiektów, w pełni wyposażonych i dostosowanych do potrzeb gości. 
➡ Jeżeli nie chcecie się rozstawać ze swoimi czworonożnymi członkami rodziny na czas wyczekiwanego odpoczynku, w ofercie są również lokale, które akceptują zwierzęta
➡ Goście mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe we wszystkich obsługiwanych lokalizacjach. Dzięki wdrożonej technologii odbioru kluczy SafeKey, zakwaterowanie jest możliwe w późnych godzinach nocnych, bez dodatkowych opłat. 

 

Atrakcyjna lokalizacja

Jednym z głównych atutów Bursztynowego Osiedla jest jego położenie – zaledwie 800 metrów od pięknej bałtyckiej plaży. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością morza, jednocześnie korzystając z uroków centrum nadmorskiego kurortu. Taka lokalizacja zapewnia idealne warunki do wypoczynku i relaksu, a także aktywnego spędzania czasu.

 

Udogodnienia na osiedlu

Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy, który działa w sezonie letnim, co jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią plac zabaw, który zapewnia bezpieczne i atrakcyjne miejsce do zabawy dla najmłodszych.

W niedalekim sąsiedztwie Bursztynowego Osiedla jest NZOZ Neptun, oferujący szeroki zakres usług – od basenu, przez saunę, po zabiegi rehabilitacyjne i pielęgnacyjne SPA. To doskonałe miejsce, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, korzystając z profesjonalnych zabiegów w komfortowych warunkach.

 

Miejsce dla aktywnych

Jantar jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników aktywnego wypoczynku. Miejscowość znajduje się na trasie rowerowej R10 wokół Bałtyku, która ciągnie się od przystani promowej w Mikoszewie aż do granicy z Rosją w Piaskach.

Ponadto, Jantar jest początkiem fragmentu trasy EuroVelo 10/13, prowadzącej do Nowego Dworu Gdańskiego, co czyni go idealnym miejscem dla rowerzystów chcących odkrywać uroki regionu.

 

Żuławska Kolej Dojazdowa

Jantar jest także częścią szlaku Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Trasa tej urokliwej kolejki obejmuje Pociągi kursujące na trasie Sztutowo – Stegna – Jantar – Mikoszewo – Prawy Brzeg Wisły. Pociągi ŻKD kursują codziennie w okresie letnich wakacji oraz w wybrane dni w ciągu roku, według rozkładu jazdy. To wyjątkowa atrakcja, która pozwala na komfortowe i malownicze podróże po regionie.

 

Zobacz osiedle na TikToku

@apartamentymierzeja.pl Zaplanowałeś już swoje wakacje nad morzem? 🏖️ Mamy dla Ciebie świetne apartamenty w Jantarze 🏡 #plaże #wakacje #jantar #nadmorzem #mierzeja #wypoczynek #apartamenty #mierzejawiślana #bałtyk #beachvibes #polskiemorze #paradise #apartament #apartamentnadmorzem #maj ♬ Let's play summer! Exhilarating EDM of the sea and beach(1005120) - SK MUSIC

Wyjątkowe miejsce

Bursztynowe Osiedle w Jantarze to idealne miejsce dla osób szukających nowoczesnych i komfortowych apartamentów w bliskim sąsiedztwie plaży oraz licznych atrakcji. Dzięki dogodnej lokalizacji, bogatej infrastrukturze oraz różnorodnym możliwościom aktywnego wypoczynku, Bursztynowe Osiedle staje się wyjątkową propozycją na mapie nadmorskich nieruchomości.

 

Kontakt: 
Apartamenty Mierzeja NCNK
+48 530 330 970, +48 530 330 965
rezerwacje@ncnk.pl
Facebook  Instagram  TikTok
www.apartamentymierzeja.pl

ZOBACZ OSIEDLE W DZIALE NOCLEGI

GALERIA APARTAMENTY NCNK BURSZTYNOWE OSIEDLE JANTAR