Znakomite lato dla Hello Mierzeja
Tegoroczne wakacje okazały się niesamowite dla działalności Hello Mierzeja na Facebooku.

Fan page Hello Mierzeja

Statystyki Hello Mierzeja regularnie poprawiały się, a w ciągu ostatniego tygodnia sierpnia poszybowały dosłownie w górę jak rakieta. Osiągnęliśmy interakcje na poziomie 120K, co jest wręcz fenomenalnym wynikiem przy obecnej liczbie fanów ponad 16 tys. Można powiedzieć, że pod koniec wakacji uciekliśmy do przodu niczym samotny kolarz od peletonu. To dobrze rokuje i uświadamia nas, że założona strategia przynosi oczekiwane efekty, a momentami nawet i nas trochę zaskakuje. Oczywiście tego wyniku nie byłoby bez naszych fanów, bo to oni lajkują, komentują i udostępniają nasze posty.

Zobacz kilka naszych najnowszych filmików:

Wakacje w Krynicy Morskiej

Ostatni dzień wakacji w Stegnie

Jantarowa Magia

Niedzielny wieczór w Mikoszewie

Bajkowe Sztutowo

Lato w Kątach Rybackich

 

 

Grupy na Facebooku

Poza fan page'em, który jest trzonem naszej działalności w kategorii social mediów, mamy także kilku grup na Facebooku. 

Najważniejszą z nich jest I love Mierzeja Wiślana, która ma obecnie ponad 16 tys. członków (stan na 1 września br.). Jest to grupa klarowna i uporządkowana, bazująca przede wszystkim na fotografii. To powoduje, że członkowie chętnie publikują swoje prace, a uwierzcie nam – wielu z nich ma naprawdę wielki talent. 

Kolejną grupą godną polecenia, skupiająca około 6 tys. członków, jest I love Krynica Morska. Ten względnie nowy projekt, niemający jeszcze roku, zgromadził sporo osób zakochanych w Krynicy Morskiej. Liczymy, że już wkrótce będzie nas jeszcze więcej.

Jeśli kochacie nie tylko Mierzeję Wiślaną, ale całe polskie morze, to mamy dla was coś extra. To grupa I love polskie morze, rozwijająca się w szalonym tempie. Tylko w ciągu trzech wakacyjnych miesięcy dołączyło do nas ponad 30 tys. osób!

Oferujemy również grupę noclegową Mierzeja Wiślana – noclegi nad morzem, działającą w kategorii prywatnej, czyli zamkniętej. Ponad 2 tys. członków wymienia się tu regularnie informacjami, szukając noclegu.

 

Na koniec dodatkowa informacja. Strona Hellomierzeja.pl jest nowym projektem, będącym w sieci raptem miesiąc. Mimo tego już w pierwszych dniach sierpnia uzyskiwaliśmy tysiące wejść. A najważniejsze jest to, że nie był to trend chwilowy i te dobre dane są cały czas utrzymywane. Dziękujemy i do zobaczenia na plaży!

Zespół Hello Mierzeja