Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2024
Polskie wybrzeże staje się latem miejscem pełnym słońca i niekończących się atrakcji. W tym roku, od 28 czerwca do 24 lipca, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia - Plażowe Mistrzostwa Budowniczych.

 

Organizatorzy przemierzą polskie wybrzeże, odwiedzając najpopularniejsze wakacyjne kurorty i zachęcając plażowiczów do wzięcia udziału w pasjonującej rywalizacji polegającej na budowaniu jak najwyższych budowli z piasku.

 

Zasady rywalizacji

W każdej odwiedzanej miejscowości, z grona plażowiczów wyłaniana będzie drużyna, która otrzyma niezbędny sprzęt oraz półtorej godziny na stworzenie budowli. Po upływie tego czasu "konstrukcja" zostanie zmierzona, a wynik zapisany na oficjalną listę. Ważne jest, że ocenie podlega tylko wysokość - estetyka nie ma znaczenia!

 

Klasyfikacja i nagrody

Impreza odbywa się każdego dnia w innym miejscu, dlatego prowadzona jest klasyfikacja wyników. Po zakończeniu akcji organizator ogłosi, w której miejscowości wybudowano najwyższy obiekt i kto zasłużył na miano plażowego mistrza budowniczych.

 

Jak wziąć udział?

Każdy plażowicz może spróbować swoich sił w budowaniu z piasku! W przypadku dużej liczby chętnych, zastosowana zostanie rotacja, aby jak najwięcej osób miało szansę na uczestnictwo. Nie trzeba być profesjonalistą ani mieć doświadczenia w budowaniu - liczy się dobra zabawa i współpraca w zespole.

 

Harmonogram

Organizatorzy odwiedzą najpopularniejsze plaże polskiego wybrzeża, w tym m.in. Sztutowo.

 

Pamiętaj:

  • finał imprezy
  • data: 24 lipca 2024 r.
  • miejsce: Sztutowo

Organizatorem imprezy jest firma Blersport, a patronem medialnym m.in. grupa FB I love polskie morze

 

Więcej: www.mistrzostwabudowniczych.pl

Fanpage: Plażowe Mistrzostwa Budowniczych