Rejsy na foki „Morskie Safari”. Sezon 2024
„Morskie Safari” z Mikoszewa zaprasza na emocjonujące wyprawy do ujścia Wisły w sezonie 2024. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć Mewią Łachę oraz Foczą Wyspę, gdzie można obserwować foki w ich naturalnych siedliskach.

Rejs w czasie zachodu słońca


Organizatorzy wskazują, że rejsy są nie tylko okazją do obserwacji dzikiej przyrody, ale również szansą na bezpośrednie spotkania z fokami. Ponadto, uczestnicy mają możliwość cieszenia się malowniczymi krajobrazami oraz rześkim nadmorskim powietrzem.

Jedną z głównych atrakcji są rejsy o zachodzie słońca, które oferują wyjątkowe wrażenia i pozwalają na stworzenie niezapomnianych wspomnień. Dodatkowo, dla tych, którzy poszukują silniejszych emocji, firma proponuje łódź o nazwie „Adrenalina”. Ta porusza się z maksymalną prędkością do 100 km/h, co dostarcza uczestnikom intensywnych przeżyć.

@hellomierzeja

Ceny, godziny, daty w 2024 r.

„Morskie Safari” opublikowało cennik dla różnych grup wiekowych:

  • Dorośli: 60 zł
  • Dzieci: 50 zł

Pierwsze kursy zaczną się w majówkę. Rejsy na foki będą odbywały się codziennie w godzinach od 9.00 do 20.00. Jednakże, ze względu na zmienne warunki pogodowe, godziny te mogą ulec zmianie. Zmiany w harmonogramie są zawsze komunikowane z odpowiednim wyprzedzeniem, aby umożliwić uczestnikom odpowiednie zaplanowanie swojej wizyty. W przypadku ekstremalnych warunków pogodowych, rejsy mogą być odwołane dla bezpieczeństwa pasażerów.

Zaleca się wcześniejszą rezerwację miejsc, zwłaszcza w okresie wakacyjnym i podczas weekendów, kiedy to zainteresowanie rejsami znacząco wzrasta. Dodatkowe informacje oraz możliwość rezerwacji można uzyskać poprzez kontakt z biurem obsługi klienta firmy „Morskie Safari” lub za pośrednictwem strony internetowej.

Ujście Wisły do Bałtyku

 

Więcej:

Adres przystani: Mikoszewo, ul. Gdańska 104 (obok przystani Promu Świbno)