Bursztynowy Widelec 2021. Nagroda została przyznana!
Nagradzamy najlepsze obiekty gastronomiczne na Mierzei Wiślanej. W tym roku naszą nagrodę Bursztynowy Widelec 2021 otrzymała restauracja Busola z Krynicy Morskiej. Przyznaliśmy ją za potrawy, profesjonalizm i fachową obsługę!

 Restauracja Busola nocą prezentuje się imponująco

 

Restauracja Busola nie funkcjonuje na rynku zbyt długo, gdyż została otwarta zaledwie w 2019 roku. Mimo tego regularnie zyskuje coraz większe grono zwolenników. Jaka jest recepta na sukces? Myślą przewodnią w tworzeniu karty dań są ryby podawane na różne sposoby, od tradycyjnie smażonych poprzez grillowane do zapiekanych w pergaminie. W Busoli przykłada się wielką wagę do świeżości produktów oraz ich wykonania. – Staramy się bezwględnie, aby nie tylko rybki były świeże, ale i reszta naszych produktów. Aby jednak urozmaicić naszym gościom wybór oferowanych potraw, poszerzyliśmy ofertę o kuchnię polską, włoską pizzę i makarony. A po smakowitym posiłku proponujemy przepyszne ciasta, które pieczemy na miejscu – mówią przedstawiciele restauracji.

 

Nie bez znaczenia jest też przytulny i ładny wystrój. W Busoli szczególnie dba się o to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo, prawie jak w domu. Dlatego pomyślano również o najmłodszych. Z myślą o nich zainstalowano duże akwarium z kolorowymi rybkami oraz żółwiami, a także przygotowano kącik zabaw.

Właściciele Busoli zajmują się gastronomią już około 30 lat, prowadząc drugą restaurację w Krynicę Morskiej. Jednak ich serce jest coraz bardziej oddane Busoli.

Restauracja Busola - laureat nagrody Bursztynowy Widelec 2021