Jesień nad morzem
Rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Pogoda nad polskim morzem dopisuje, więc nie ma nic lepszego niż weekendowy wypad w piękne miejsce, które pozwala oderwać się od rutyny i naładować baterie na nowy tydzień.

 

Natura i aktywny wypoczynek

W nadmorskich miejscowościach powietrze jest czyste i pełne jodu, a okoliczne lasy sosnowe zachęcają do aktywnego spędzania czasu i odkrywania uroków natury. Spacery nad morzem czy leśne wycieczki to wspaniały sposób na obcowanie z naturą. Warto wspomnieć tu również o możliwości wycieczek rowerowych.

Turystyka rowerowa w naszym kraju jest coraz bardziej popularna. Średnio co roku produkuje się w Polsce ponad milion rowerów i posiada je coraz więcej gospodarstw domowych. Jazda na rowerze to relaks, wypoczynek i zdrowie. To idealny pomysł na spędzanie czasu z rodziną albo znajomymi. Jeżeli mielibyśmy wskazać najpiękniejsze miejsce w Polsce na jesienne wycieczki rowerowe... bez wahania proponujemy trasę rowerową R10 na Mierzei Wiślanej.

 

Noclegi na Mierzei Wiślanej

Przyjazne i rodzinne apartamenty na Mierzei Wiślanej zapraszają do odkrywania uroków Bałtyku i piękna jesiennej natury. Stworzone są po to, aby cieszyć się wspólnym czasem w komfortowych warunkach przez 365 dni w roku! Apartamenty Mierzeja NCNK to całoroczny wynajem nadmorskich apartamentów. W ofercie firmy jest ponad 170 różnorodnych obiektów, w pełni wyposażonych i dostosowanych do potrzeb gości. 

➡ Jeżeli nie chcecie się rozstawać ze swoimi czworonożnymi członkami rodziny na czas wyczekiwanego odpoczynku, w ofercie są również lokale, które akceptują zwierzęta. 
➡ Goście mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe we wszystkich obsługiwanych lokalizacjach. Dzięki wdrożonej technologii odbioru kluczy SafeKey, zakwaterowanie jest możliwe w późnych godzinach nocnych, bez dodatkowych opłat.
➡ Wszystkie osiedla są zamknięte,
➡ W pakiecie są bezpłatne, przynależne miejsca parkingowe,
➡ Wszystkie apartamenty mają w pełni wyposażone aneksy kuchenne - to opcja ważna zwłaszcza dla rodzin,
➡ Zniżki dla stałych klientów.
 

 

 

Nieruchomości nad morzem

Nadmorskie Centrum Nieruchomości Komercyjnych (NCNK) zajmuje się również sprzedażą nieruchomości. Firma wspiera w transakcjach kupna i sprzedaży obiektów położonych w pasie Mierzei Wiślanej i Żuław. Pomaga w procesie wyceny obiektu, tworzenia atrakcyjnej oferty sprzedaży/wynajmu oraz jej komunikacji.

NCNK zajmuje się nawiązaniem kontaktu z potencjalnym nabywcą oraz profesjonalną obsługą klienta. Towarzyszy inwestorom w procesie poszukiwania, negocjacji oraz finalizacji transakcji zakupu nieruchomości.

Jeśli chciałbyś kupić apartament lub dom nad morzem, zapraszamy na  dedykowaną stronę z aktualnymi ofertami: ZOBACZ

 

Kontakt: 
Apartamenty Mierzeja NCNK
+48 530 330 970, +48 530 330 965
rezerwacje@ncnk.pl
Facebook  Instagram
www.apartamentymierzeja.pl

 

GALERIA APARTAMENTY MIERZEJA NCNK