Krynica Morska świętuje 33 lata rozwoju
4
Źródło: krynicamorska.tv
Krynica Morska - położona na malowniczej Mierzei Wiślanej - obchodzi swoje 33. urodziny od momentu uzyskania praw miejskich, które nabyła dokładnie 2.04.1991 r.

 

Ta wyjątkowa miejscowość, znana z pięknych plaż i bogatej oferty kulturalno-rekreacyjnej, stała się jednym z ulubionych kurortów nad polskim morzem.

Przez ponad trzy dekady Krynica Morska zaznała spektakularnej przemiany, stając się synonimem udanego wypoczynku nad morzem. Rozwój infrastruktury turystycznej, odnowione promenady, różnorodność restauracji oferujących świeże ryby oraz wypełniony wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi kalendarz sprawiają, że miasto jest atrakcyjne przez cały rok.

 

Cechą wyróżniającą Krynicę Morską jest jej unikalne położenie między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym. Daje to możliwość korzystania zarówno z morskich kąpieli, jak i relaksu nad spokojnymi wodami zalewu. Region ten jest również rajem dla miłośników przyrody – zaprasza do spacerów, rowerowych eskapad oraz obserwacji bogactwa fauny i flory.

@hellomierzeja

Obchodzona rocznica jest momentem do podkreślenia osiągnięć Krynicy Morskiej oraz spojrzenia w przyszłość z optymizmem. Miejscowość ta niezmiennie stawia na zrównoważony rozwój, dążąc do podnoszenia jakości usług turystycznych i zachowania swojego niepowtarzalnego charakteru na kolejne lata.

Źródło: krynicamorska.tv