Nowy sezon programu "Policjanci z sąsiedztwa"
4
Źródło: KPP w Nowym Dworze Gdańskim
Czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” powraca na antenę Telewizji WP. Już od 4 września o godzinie 21.00 od poniedziałku do czwartku będzie można śledzić losy ulubionych policjantów, a wśród nich funkcjonariuszy z Krynicy Morskiej – st. asp. Aleksandry Hofmann i mł. asp. Piotra Radzanowskiego.

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów.

Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, których do tej pory nie było, a balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów.

 

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to aż 30 odcinków, które będą trzymać w napięciu, bawić, a przede wszystkim odkryją sekrety pracy polskiej policji.

W tym sezonie nie zabraknie kryzysowych interwencji, ale też dobrego humoru w Krynicy Morskiej. Funkcjonariusze – st. asp. Aleksandra Hofmann i mł. asp. Piotr Radzanowski po raz kolejny pokażą wizerunek policjanta przyjaznego mieszkańcom, zwłaszcza tym najmłodszym, ale i bezkompromisowych dla tych, którzy naginają prawo. 

 

Oprócz pary z Krynicy Morskiej, w 4. sezonie zobaczymy znane już widzom pary – Karola i Patryka z Białegostoku, Żanetę i Andrzeja z Sieradza oraz Maję i Kubę z Nowego Tomyśla. Program ponownie zawita także do Olsztyna, Oleśnicy, Jeleniej Góry i Kalet, gdzie zobaczymy nieco odświeżone duety funkcjonariuszy.

Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. Emisja programu „Policjanci z sąsiedztwa” od 4 września, od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.00 w Telewizji WP.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim