Rezerwacje na sezon letni 2024
12
Apartamenty Mierzeja NCNK
Zapraszamy do nadmorskich Apartamentów Mierzeja NCNK. To połączenie nowoczesności, pełnego wyposażenia oraz doskonałych lokalizacji.

 

Apartamenty Mierzeja NCNK to całoroczny wynajem nadmorskich apartamentów. W ofercie firmy jest ponad 170 różnorodnych obiektów, w pełni wyposażonych i dostosowanych do potrzeb gości. 
➡ Jeżeli nie chcecie się rozstawać ze swoimi czworonożnymi członkami rodziny na czas wyczekiwanego odpoczynku, w ofercie są również lokale, które akceptują zwierzęta
➡ Goście mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe we wszystkich obsługiwanych lokalizacjach. Dzięki wdrożonej technologii odbioru kluczy SafeKey, zakwaterowanie jest możliwe w późnych godzinach nocnych, bez dodatkowych opłat. 


Raj dla wczasowiczów na Mierzei Wiślanej

Mierzeja Wiślana zachwyca szerokimi, piaszczystymi plażami, idealnymi zarówno do relaksu, jak i aktywnego wypoczynku. Tu można podziwiać malownicze wydmy, urokliwe lasy sosnowe, a także cieszyć się wyjątkowymi widokami i oddychać pełną piersią.

 

Sportowe doznania na wodzie i nie tylko!

Dla pasjonatów sportów wodnych, Mierzeja Wiślana to prawdziwy raj! Dostęp zarówno do Morza Bałtyckiego, jak i Zalewu Wiślanego, otwiera drzwi do rozmaitych aktywności, takich jak windsurfing, kitesurfing czy żeglarstwo. To idealne miejsce dla miłośników wodnych przygód!

Sporty wodne w Kątach Rybackich

 

Zarezerwuj niezapomniane wakacje!

Apartamenty Mierzeja NCNK oferują niezapomniane wakacje w swoich nadmorskich apartamentach już teraz! Wybierzcie komfort, nowoczesność i niepowtarzalny klimat Mierzei Wiślanej.

Aby skorzystać z wyjątkowej oferty, użyjcie kodu rabatowego "FB2024" podczas rezerwacji na stronie: ApartamentyMierzeja.pl

Urocza plaża na Mierzei Wiślanej

 

Zaplanujcie swoje wakacje i cieszcie się urokiem Mierzei Wiślanej!

Kontakt: 
Apartamenty Mierzeja NCNK
+48 530 330 970, +48 530 330 965
rezerwacje@ncnk.pl
Facebook  Instagram
www.apartamentymierzeja.pl

GALERIA APARTAMENTY MIERZEJA NCNK