Amcars River Bank Mikoszewo 2024
Już w lipcu odbędzie się kolejny zlot amerykańskich pojazdów - AMCARS RIVER BANK MIKOSZEWO.


Lipiec przynosi entuzjastom amerykańskiej motoryzacji niepowtarzalną okazję do spotkania, wymiany doświadczeń i podziwiania potężnych maszyn na kolejnym zlocie pojazdów - AMCARS RIVER BANK MIKOSZEWO. To wydarzenie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dużych, wygodnych aut z potężnymi silnikami.

Amerykańska motoryzacja jest niezwykle charakterystyczna i wyjątkowa. Duże, imponujące pojazdy, wzbogacone potężnymi silnikami, są marzeniem niejednego kierowcy. To uczucie, gdy wsiadasz do imponującego krążownika szos, czujesz pod stopami potęgę silnika i delektujesz się dźwiękiem pracy maszyny - nie ma niczego podobnego. Dla tych, którzy podzielają tę pasję albo już mają przyjemność posiadać amerykańskie auto, lipiec będzie miesiącem pełnym emocji w Mikoszewie.

 

AMCARS RIVER BANK MIKOSZEWO to nie tylko zlot pojazdów, to także okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami oraz uczestnictwa w atrakcjach towarzyszących. Warto zaznaczyć, że organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń, które sprawią, że czas spędzony na zlocie będzie niezapomniany.

 

Pamiętaj:

  • data: 27 lipca 2024
  • godz.: 19.00
  • miejsce: Mikoszewo