Kup apartament. Najlepsze ceny na mierzei
5
Perła Mierzei
Marzysz o posiadaniu własnego apartamentu nad Bałtykiem? Wybierając Perłę Mierzei w Sztutowie, pomożemy Ci zrealizować ten cel. Ceny apartamentów w naszej zrealizowanej już inwestycji są najatrakcyjniejsze na całej Mierzei Wiślanej – już od 9900 zł mkw. Do tego ich zakup możesz sfinansować za pomocą kredytu mieszkaniowego. W jednym miejscu nasz specjalista doradzi Ci w wyborze najlepszego lokum oraz pomoże przy załatwieniu wszelkich formalności kredytowych.


Nowoczesny apartamentowiec

Perła Mierzei to nowo powstały, nadmorski apartamentowiec, który znajduje się w Sztutowie na Mierzei Wiślanej. Jest to obiekt o najwyższym w okolicy standardzie (winda, hala garażowa, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja), stąd adekwatna dla inwestycji nazwa – Perła Mierzei.

W budynku są 72 lokale - w ofercie już od 29 mkw., z czego w sprzedaży została jedynie połowa z nich. Apartamenty mają wentylowane, pełne zaplecze sanitarne i kuchenne. Wnętrza salonów są pięknie rozświetlone, dzięki prowadzącym na balkony i loggie dwuskrzydłowym drzwiom tarasowym. Łazienka wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe. W apartamentach jest zamontowana klimatyzacja.

Czytaj więcej na ten temat

 

Kredyt bankowy jako forma finansowania

Apartamenty mają status lokali mieszkalnych, dzięki czemu można swobodnie wybierać w szerokiej ofercie kredytów mieszkaniowych oferowanych przez banki. Jest to bardzo wygodna forma finansowania, gdyż bank sfinansuje nawet do 90 proc. lokalu. Wykończenie i wyposażenie apartamentu również można sfinansować najtańszym na rynku kredytem hipotecznym. Te nowoczesne, wyposażone ponad standard lokale, stanowią dla banków bardzo dobre zabezpieczenie.

W biurze sprzedaży Perły Mierzei, mieszczącym się na terenie inwestycji - przy skrzyżowaniu ul. Makowej z Zalewową w Sztutowie, nasz specjalista ds. kredytów hipotecznych, kompleksowo i bezpłatnie potwierdzi Twoją zdolność kredytową, przedstawi oferty banków, złoży w Twoim imieniu wnioski kredytowe i pomoże wybrać najtańszy kredyt oraz najkorzystniejsze związane z nim ubezpieczenia (ubezpieczenie apartamentu, a także życia i zdrowia kredytobiorcy).

 

Więcej informacji:

Marcin Kurach
Specjalista ds. kredytów mieszkaniowych

 

GALERIA STAN PRAC NA KONIEC CZERWCA 2023