Nad morze także poza sezonem letnim
Jak dotrzeć komunikacją publiczną na Mierzeję Wiślaną? Poza sezonem letnim kursują autobusy linii numer 870 (PKS Gdańsk). Zobacz rozkład jazdy funkcjonujący od 4 września 2023 r.

Autobus linii nr 870 to wygodna forma dojazdu do nadmorskich plaż

 

Rozkład jazdy linii 870 poza sezonem letnim

Warto wybrać się na Mierzeję Wiślaną transportem publicznym. Interesującą alternatywą dla samochodu jest linia autobusowa numer 870, rozpoczynająca się na gdańskim dworcu PKS. To zaledwie kilka minut spaceru z dworca kolejowego Gdańsk Główny. Od 4 września funkcjonuje nowy rozkład jazdy.

Do Krynicy Morskiej można dojechać poza wakacjami i we wszystkie dni tygodnia! Autobusy na trasie linii 870 kursują w stałym rozkładzie jazdy. Pojadą również w okresie zimowym! Wybrane kursy na pełnej trasie do i z Krynicy Morskiej, a pozostałe (jak we wszystkich ubiegłych latach) z częstotliwością kursowania, nawet co godzinę do Mikoszewa, Stegny czy Sztutowa.

 

Także z rowerem i wózkiem...

Kursujące po trasie autobusy przygotowane są z myślą o potrzebach pasażerów. W podróż można zabrać dzieci w wózkach, osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich, bagaże oraz zwierzęta domowe. 

Przewóz roweru możliwy jest wyłącznie za zgodą kierowcy i we wskazanym przez niego miejscu w autobusie. Oczywiście, w takim przypadku pobierana jest opłata bagażowa. 

Autobusem linii 870 (PKS Gdańsk) dojedziesz do najpiękniejszych miejsc na Mierzei Wiślanej

 

Najważniejsze informacje można poznać, klikając na poniższe linki: