Step Out Mikoszewo 2023
Step Out Mikoszewo 2023 to weekend aktywnych kobiet, które od kilku sezonów przyjeżdżają do ośrodka Barcelona w Mikoszewie i prowadzą zajęcia oraz warsztaty sportowe. Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 16-18 czerwca br.

Ośrodek Barcelona w Mikoszewie jesienią


Step Out Mikoszewo 2023

Weekend fitness dla aktywnych kobiet od kilku lat odbywa się w Mikoszewie w ośrodku Barcelona. Podczas trzech dni spędzonych nad morzem uczestniczki ćwiczą, relaksują się, odpoczywają i spędzają czas nie tylko we wspaniałym miejscu, ale przede wszystkim w fantastycznym kobiecym gronie.

W trakcie spotkania kobiety korzystają z bazy noclegowej w Barcelonie i posiłków, a także specjalnie przygotowanej sali, na której odbywają się zajęcia. Do ich dyspozycji jest ponadto sauna, ruska balia i wiele innych atrakcji. Dodatkowo, istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub wieczorku przy kominku. Grupa nierzadko też wypożycza kije do nordic walkingu i chodzi na spacery na plażę czy do lasu. Co warto wiedzieć, podczas ładnej pogody zajęcia odbywają się w ogrodzie.

Step Out Mikoszewo adresowany jest zarówno dla tych bardzo aktywnych, jak i tych trochę mniej. Mogą wziąć w nim udział osoby młodsze i starsze, zaawansowane sportowo oraz początkujące. Jest to weekend przeznaczony dla każdego, kto ceni zdrowy styl życia, a przede wszystkim chce o siebie zadbać. Na wyjazd można wybrać się z mamą, siostrą, córką czy przyjaciółką. Najważniejsza jest dobra zabawa i aktywnie spędzony czas.

Step Out Mikoszewo to również spacery i leśne wycieczki

 

Dlaczego Barcelona w Mikoszewie?

Mikoszewski ośrodek jest idealny na wyjazdy grupowe. Dziewicze krajobrazy, niepowtarzalny klimat oraz wyjątkowa aura sprawią, że w Barcelonie można zregenerować siły, uspokoić myśli, odkryć przyjemność obcowania z nietuzinkową przyrodą, a przede wszystkim oddacie się błogiemu relaksowi.

Obiekt oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od morza i położony w bezpośrednim sąsiedztwie gęstwiny lasu. Malowniczy i niezwykle bajeczny teren oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Zachęca do pieszych wędrówek, długich spacerów, turystyki konnej, rowerowej czy wodnej. Na plaży znaleźć można bursztyn, w lesie jagody i grzyby.

Cudownie jest tu nie tylko latem, ale również w innych porach roku. Kolorowe liście jesienią, biały puch zimą, a także obserwacja wiosny, kiedy przyroda budzi się do życia… to wszystko podpowiada nam, że Barcelona w Mikoszewie to prawdziwy raj, w którym można spędzić niezapomniane chwile.

Step Out Mikoszewo - zajęcia na plaży

 

Co oferuje ośrodek w Mikoszewie?

Ośrodek proponuje wypoczynek w pokojach hotelowych w pakietach z wyżywieniem, również dla tych najbardziej wymagających wczasowiczów. Doświadczeni szefowie kuchni mogą przygotować nawet specjalną dietę np. wedle preferencji gości. W pakiecie istnieje możliwość wybrania pełnego wyżywienia (śniadanie, obiad i kolacja) lub niepełnego (śniadanie i obiadokolacje w opcji standardowej, wegetariańskiej czy wegańskiej).

Na terenie obiektu znajduje się sala do ćwiczeń, warsztatów lub szkoleń, która udostępniana jest grupom zorganizowanym fitness, jogi, relaksacji itp. Oferowane są ponadto seanse w fińskiej saunie oraz ruskiej balii. Największym atutem Barcelony jest duża powierzchnia terenów zielonych zachęcająca do aktywności sportowej na powietrzu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Step Out Mikoszewo 2023!

 

Koszt: 750 zł za osobę. Cena zawiera:

  • dwa noclegi w pokojach dwu- i trzyosobowych,
  • pełne wyżywienie,
  • 8-9 lekcji fitness, w tym gimnastykę na plaży, trening obwodowy, step, stretching, relaksację itp.,
  • parking,
  • Wi-Fi,
  • seans w ruskiej balii,
  • certyfikat uczestnictwa,
  • prezent dla każdej uczestniczki.
    
Zgłoszenia:
Tel. 607 408 317
E-mail: kontakt@stepout.pl

 

GALERIA Barcelona Rooms&Restaurant