Kabaret Pomoże w Stegnie
Kabaret Pomoże w Gminnym Ośrodku Kultury Stegna: Wieczór Pełen Śmiechu i Rozrywki!

Plaża w Stegnie

 

Gminny Ośrodek Kultury w Stegnie zaprasza wszystkich miłośników dobrego humoru na niezapomniany wieczór z "Kabaretem Pomoże". To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 19.00.

Występ "Kabaretu Pomoże" to gwarancja ogromnej dawki humoru i rozrywki. Na scenie pojawią się utalentowani artyści: Marta Mucha, Radosław Pyra i Jakub Suchecki. Poznali się poprzez improwizację i postanowili założyć kabaret. Od tego czasu zdobyli liczne nagrody na przeglądach kabaretowych w Polsce, zdobywając serca zarówno jury, jak i publiczności.

 

Ci artyści kochają bawić się formą i abstrakcją, poruszając w swoich skeczach tematy lokalne. Na scenie zabiorą nas w podróż po swoim programie zatytułowanym "Gramy Swoje", w którym znajdziemy liczne dowcipy i perypetie z ich własnego życia oraz polskie realia, w tym przygody podróżowania tanimi liniami lotniczymi.

Ale to nie wszystko! Na koniec przygotowali dla nas prawdziwie polskie wyzwanie - test na prawdziwego Polaka! Czy potrafisz odpowiedzieć ile Janusza jest w Januszu? Przekonaj się sam!

Cały program potrwa około 1,5 godziny i odbędzie się w Sali GOK. Cena biletu wynosi 40 złotych. Bilety można nabyć w biurze GOK lub zarezerwować pod numerami telefonu: 55 247 82 92 lub 797 396 720.

Nie przegap tej okazji na wyjątkowy wieczór pełen śmiechu i zabawy! Zarezerwuj swój bilet już teraz i przyjdź bawić się razem z nami!