Koncert walentynkowy: Basia Kawa
Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność, a do tego pięciostrunowe skrzypce elektryczne. Zapraszamy na walentynkowy koncert w Stegnie. Wystąpi Basia Kawa.

Basia Kawa

Basia Kawa w swojej muzyce łączy energetyczne utwory skrzypcowe w stylu Vanessy Mae i Lindsey Stirling z pełnymi emocji piosenkami wokalnymi. Jej koncerty zdobywają ogromne uznanie dzięki niezwykłej energii, różnorodności muzycznej i doskonałemu kontakcie z publicznością.

Wyjątkowość artystki polega nie tylko na hipnotyzującym głosie, ale także na scenicznym dynamizmie. Basia Kawa posługuje się jedynymi takimi w Polsce pięciostrunowymi skrzypcami elektrycznymi, specjalnie skonstruowanymi dla niej w Kalifornii. Jej muzyczny dorobek obejmuje dwie autorskie płyty, jednak największą popularność zdobył singiel, który można wykonać wyłącznie na skrzypcach pięciostrunowych.

W trakcie koncertu publiczność może cieszyć się autorskimi utworami o charakterze softrocka, popu i bluesa, a także znanymi coverami (m.in. Lindsey Stirling, Sanah, Mrozu, Ed Sheeran). Dodatkową atrakcją jest prawdziwa historia, wprowadzająca w świat spełniania marzeń artystki.

 

Zagrają:
Basia Kawa - elektryczne skrzypce, wokal
Hubert Baumann - gitara

Bilety dostępne na miejscu oraz tutaj - kliknij

 

Zima w Stegnie

 

Pamiętaj:

  • miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Stegnie
  • data: 14.02.2024 r.
  • godz.: 19.00