Skarby Bałtyckiej Odysei w Krynicy Morskiej
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krynicy Morskiej rozpoczęła się właśnie fascynująca wystawa fotograficzna.

 

Krynica Morska, znana z pięknych krajobrazów nadbałtyckich, staje się także miejscem, gdzie sztuka spotyka się z ekologią. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w rozpoczęła się właśnie fascynująca wystawa fotograficzna, która z pewnością przykuje uwagę każdego miłośnika sztuki i ekologii.

"Skarby Bałtyckiej Odysei" to niezwykła ekspozycja, która ukazuje Bałtyk w zupełnie nowym świetle. Dobromił Nosek, podczas swojego marszu po wybrzeżu, postanowił spojrzeć na środowisko z perspektywy sztuki i zatrzymać na zdjęciach to, co często uważane jest za nieestetyczne - śmieci. Jednak, zamiast potępiać, stworzył z nich dzieła sztuki.

Wystawa, która jest częścią kampanii edukacyjnej "#MniejPlastiku", ukazuje wyjątkowe fotografie, na których odpady morskie stają się obiektami artystycznymi. To nie tylko zwykłe zdjęcia, ale prawdziwe dzieła sztuki, które zmuszają do refleksji nad naszym wpływem na środowisko naturalne.

 
Data: 16 marca - 26 kwietnia
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Krynicy Morskiej, Gdańska 108
Godziny otwarcia: 10.00-17.00
 

Nie przegap okazji, aby zobaczyć tę niezwykłą wystawę, która jednocześnie bawi, wzrusza i zmusza do refleksji. Bałtyk kryje w sobie nie tylko piękno natury, ale także nasze dziedzictwo i odpowiedzialność za środowisko. To doskonała okazja, aby poznać je z zupełnie innej perspektywy.

Przyjdź i doświadcz "Skarbów Bałtyckiej Odysei" - zapraszamy!