Wakacje w Stegnie? Marzenie!
Pobyt nad morzem to ulubiona forma spędzania urlopu przez wielu polskich turystów. Jednym z niezwykle popularnych miejsc nad polskim morzem jest Stegna. Tu zawsze coś się dzieje. Co więcej, mamy dla Was świetne noclegi.

Apartamenty Stegna Baltic Park

 

Stegna oferuje nie tylko atrakcyjne, nadmorskie położenie, ale przede wszystkim wspaniałe krajobrazy i świetny mikroklimat. Jeśli dodamy do tego piaszczyste plaże, bursztyn oraz wydmy porośnięte borami sosnowymi zrozumiemy, dlaczego region ten jest tak niezwykle popularny wśród amatorów morskiego wypoczynku.

 

W Stegnie jest wiele atrakcji, m.in.:

 • Bulwar Radiowej Jedynki,
 • Muzeum Bursztynu,
 • pomnik wieloryba,
 • przepiękny kościół,
 • przystanki Żuławskiej Kolei Dojazdowej,
 • i wiele innych.

Apartamenty Mierzeja NCNK to całoroczny wynajem nadmorskich apartamentów. W ofercie firmy jest ponad 170 obiektów w różnych lokalizacjach, w pełni wyposażonych i dostosowanych do potrzeb gości. Do dyspozycji są również apartamenty w Stegnie.

➡ Jeśli interesuje Cię to miejsce, wystarczy znaleźć nocleg i rozpocząć pakowanie walizki. Dziś polecamy świetne noclegi: Baltic Park i Stegna Park oraz Stegna Forest.

 

Baltic Park oraz Stegna Park

To kompleks 4-piętrowych budynków zlokalizowany w pobliżu sosnowego lasu, raptem 500 metrów od plaży i atrakcji znajdujących się przy głównym wejściu. Goście mogą rozkoszować się pięknem przyrody i słuchać śpiewu ptaków podczas relaksu na tarasie lub w prywatnym zielonym ogródku. Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, a w budynkach działają cichobieżne windy.

Teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany oraz nadzorowany przez całą dobę. Każdy apartament oferuje przynależne miejsce parkingowe. W zależności od wybranego lokalu może to być miejsce naziemne lub w hali garażowej.

Zobacz apartamenty

 

Stegna Forest

Obiekt położony jest z dala od ulicznego zgiełku, 1500 metrów od plaży, otoczony pięknym sosnowym lasem. Teren jest ogrodzony i monitorowany. Obiekt oferuje udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, oferując lokale parterowe z zielonymi ogródkami. Dla rodzin z dziećmi czeka w Stegna Forest wiele bezpłatnych atrakcji: nowoczesna wewnętrzna bawialnia dla dzieci typu "Małpi Gaj" dla najmłodszych, zewnętrzny plac zabaw, a także siłownia na świeżym powietrzu.

Na terenie obiektu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe: naziemne oraz w hali garażowej. Na miejscu działa wypożyczalnia rowerów oraz kijków nordic walking (dodatkowo płatne). W cenie jest wypożyczalnia sprzętu plażowego i akcesoriów do gier sportowych. Do dyspozycji jest boisko do piłki siatkowej.

Zobacz apartamenty

 

Dlaczego Apartamenty Mierzeja?
 • wszystkie osiedla są zamknięte,
 • w pakiecie są bezpłatne, przynależne miejsca parkingowe,
 • wszystkie apartamenty mają w pełni wyposażone aneksy kuchenne - opcja ważna zwłaszcza dla rodzin,
 • dzięki wdrożonej technologii odbioru kluczy SafeKey, zakwaterowanie jest możliwe w późnych godzinach nocnych, bez dodatkowych opłat,
 • i wiele innych.

W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dla gości udzielany jest stały kod rabatowy FB2023 - aktywny przy rezerwacjach przez stronę internetową apartamentymierzeja.pl.

Kontakt: 
Apartamenty Mierzeja NCNK
+48 530 330 970, +48 530 330 965
rezerwacje@ncnk.pl
Facebook  Instagram
www.apartamentymierzeja.pl

 

GALERIA APARTAMENTY W STEGNIE